• slajd
  • slajd
  • slajd

Warsztat samochodowy CELMER Auto-Moto w Toruniu

Witamy na stronie internetowej firmy CELMER z Torunia. Nasze przedsiębiorstwo istnieje już od 1988 roku. Od początku istnienia firmy należymy do Związku Rzemiosła Polskiego.

Zapewniamy naszym Klientom fachową pomoc dobrych mechaników samochodowych, lakierników i blacharzy Wykonujemy naprawy powypadkowe oraz naprawiamy samochody ciężarowe.

Mamy podpisane umowy w zakresie powypadkowych napraw pojazdów z wieloma firmami ubezpieczeniowymi m.in. PZU, Warta, Hestia, Uniqa, TUW i innymi.

Oferujemy usługi z zakresu:

Posiadamy 3 holowniki, dzięki którym szybko i sprawnie niesiemy pomoc właścicielom aut, które odmówiły posłuszeństwa.

Warsztat samochodowy, stacja kontroli pojazdów - Celmer Toruń

Prowadzimy 2 Stacje Kontroli Pojazdów:

  • podstawowa do 3,5 t. przy ul. Hebanowej
  • okręgowa dla wszystkich pojazdów (osobowych, ciężarowych, przyczep, autobusów itp.) przy ul. M. Skłodowskiej-Curie

Pełna obsługa pojazdów

Nasz warsztat zajmuje się naprawą samochodów używanych wszystkich marek. Świadczymy również usługi napraw samochodów ciężarowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem KIA w Toruniu. Współpracujemy z wieloma firmami w Toruniu w zakresie kompleksowej obsługi pojazdów. Obsługujemy również floty pojazdów, zarówno w zakresie napraw, jak i przeglądów technicznych. Naprawy powypadkowe rozliczamy również bezgotówkowo z firmami ubezpieczeniowymi.

OSKP w Toruniu

Od kilku już lat funkcjonuje nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z warsztatem. Wykonujemy tu badania techniczne i przeglądy rejestracyjne pojazdów. Od 2010 roku oferta firmy CELMER obejmuje też serwis i legalizację tachografów cyfrowych i analogowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, poprzez odwiedzenie kolejnych zakładek.

Zapraszamy!