• slajd 0
  • slajd 1
  • slajd 2

Blog

Kiedy może się przydać autoholowanie?

Autoholowanie w Toruniu

Stłuczka, brak, paliwa, problemy ze skrzynią biegów, przedziurawiona opona, rozładowany akumulator, czerwona kontrolka na tablicy rozdzielczej – moglibyśmy długo jeszcze wymieniać, ale przykładów awarii, które w najmniej oczekiwanym momencie mogą przytrafić się naszemu pojazdowi, jest bardzo wiele.

czytaj więcej

Kiedy powinieneś odgrzybić klimatyzację w aucie?

klimatyzacji samochodowej

Sprawnie działająca klimatyzacja samochodowa zapewnia przyjemną jazdę nawet w najbardziej upalne dni. Niestety jak każdy inny element w pojeździe wymaga odpowiedniej pielęgnacji i również może ulec różnym usterkom, dlatego też bardzo ważne jest regularne dokonywanie przeglądów. Gdy zauważmy ewentualne usterki, koniecznie powinniśmy dokonać profesjonalnego serwisu klimatyzacji samochodowej, ponieważ wpływa ona nie tylko na dobre samopoczucie […]

czytaj więcej

Naprawa samochodu po wypadku – jak zrobić to dobrze?

Naprawa samochodu po wypadku

Kolizje i wypadki samochodowe na naszych drogach zdarzają się stosunkowo często. Jeśli zdarzyło ci się uczestniczyć w jednym z nich, przede wszystkim powinieneś docenić fakt, że z niego wyszedłeś! Jednak każde takie zdarzenie drogowe pozostawia ślad na naszym pojeździe – mniejszy lub większy. Oczywiście niekiedy zniszczenia bywają tak duże, że nie opłaca się naprawa pojazdu, […]

czytaj więcej

Jak prawidłowo użytkować klimatyzację w samochodzie latem?

Serwis klimatyzacji samochodowej

Sprawnie działająca klimatyzacja znacznie podnosi komfort jazdy pojazdem, szczególnie w okresie upalnych miesięcy. Jej sprawne działanie w dużej mierze zależy od właściwego użytkowania oraz regularnego serwisowania. Zadbana klimatyzacja będzie nie tylko prawidłowo działać, zapewniając nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo jazdy.

czytaj więcej

Jak znaleźć dobrego mechanika samochodowego?

Dobry mechanik samochodowy

Każdy właściciel auta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dobry mechanik samochodowy to prawdziwy skarb. Ale jak ocenić wiarygodność i profesjonalizm warsztatu jeszcze przed oddaniem do niego samochodu? Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę?

czytaj więcej