• slajd 0
  • slajd 1
  • slajd 2

Dobry mechanik samochodowy w Toruniu – autousługi

Autousługi w naszym warsztacie

Zakład samochodowy CELMER Auto-Moto proponuje swoim Klientom szeroki zakres autousług. W naszym warsztacie podejmujemy się naprawy samochodów każdej marki. Dysponujemy sprzętem diagnostycznym i naprawczym, który pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W codziennej pracy wykorzystujemy szereg przydatnych urządzeń i akcesoriów, takich jak kabina bezpyłowa, rama naprawcza z pomiarem i wydrukiem komputerowym, najwyższej jakości materiały lakiernicze, materiały ścierne oraz oleje i płyny.

Proponujemy prace z zakresu:

  • wymiany opon i wyważania kół
  • komputerowej geometrii kół – Beissbarth
  • komputerowego dobierania koloru.

Wykonujemy także badania techniczne samochodów osobowych, ciężarowych, przyczep, autobusów, ciągników i innych pojazdów.

Czym wyróżnia się dobry mechanik samochodowy?

Jeśli poszukują Państwo dobrego mechanika samochodowego w Toruniu, nie pożałujecie wyboru naszego warsztatu. Posiadamy nie tylko nowoczesny sprzęt diagnostyczny, ale też zespół doświadczonych, kompetentnych mechaników, otwartych na życzenia i prośby Klientów. Niektórzy mówią, że dobry mechanik samochodowy jest jak lekarz – i niewątpliwie jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. Zadaniem mechanika – podobnie jak lekarza – jest postawienie trafnej diagnozy i przywrócenie Pacjentowi pełnej sprawności. I podobnie jak niektórzy mają problem ze znalezieniem kompetentnego medyka, tak i nie zawsze łatwo znaleźć dobrego mechanika samochodowego. Poza szeroki kompetencjami i bogatym doświadczeniem zdobytym podczas pracy w warsztacie równie istotne jest życzliwe podejście do Klienta i odpowiadanie na jego potrzeby. Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, a przed postawieniem diagnozy dobry mechanik powinien uzyskać od Klienta wszelkie niezbędne informacje mogące pomóc w realizacji usługi, dotyczące np. okoliczności wypadku czy historii samochodu. Dzięki współpracy mechanika i Klienta naprawa przebiegnie sprawniej, a jej efekty będą bardziej satysfakcjonujące dla właściciela auta.

 

Car mechanic working in auto repair service.