• slajd 0
  • slajd 1
  • slajd 2

Wymiana opon

Co pół roku lub na wypadek nagłej potrzeby zapraszamy do naszego warsztatu na wymianę opon samochodowych. Dzięki nowocześnie wyposażonemu stanowisku wulkanizacyjnemu świadczymy usługi wymiany opon, naprawy uszkodzonego ogumienia i prostowania felg. Do naszych usług wulkanicznych zalicza się ponadto komputerowa geometria kół. Dzięki nam będziesz zawsze dobrze przygotowany do drogi, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Dlaczego warto zadbać o regularną wymianę opon?

Sezonowa wymiana opon jest niezbędna dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas każdej podróży. Dostosowanie ogumienia do aktualnych warunków atmosferycznych zapewnia pojazdowi optymalną drogę hamowania i jest korzystne ze względów ekonomicznych. Auto z dostosowanymi do warunków jazdy oponami zużywa mniejszą ilość paliwa niż to, którego właściciel nie zadbał w porę o zmianę ogumienia.

Wymiana opon tylko w serwisie

O ile uszkodzone koło w aucie możesz wymienić samemu, tak z wymianą samych opon musisz zgłosić się do fachowców. Wymieniane opony są ściągane z felg z zastosowaniem profesjonalnych, specjalistycznych narzędzi. Przy ich pomocy nasz fachowiec wykona wymianę opon sprawnie, nie uszkadzając przy tym ani ogumienia, ani kosztownych w naprawie felg. Po założeniu nowego ogumienia, szybko upora się z wyważeniem kół, a dodatkowo sprawdzi, czy zdjęte opony posiadają jeszcze minimalną głębokość bieżnika. Jeśli nie, w kolejnym sezonie czekać Cię będzie wydatek. Pamiętaj też, że zużyte opony muszą być zutylizowane.
Po dokonanej wymianie opon bardzo ważną rzeczą jest możliwość sprawdzenia i precyzyjnego ustawienia geometrii kół, co gwarantuje bezpieczną jazdę. Dlatego wybierz usługodawcę, który zapewni obie te usługi w pakiecie, tak jak nasz warsztat CELMER.