• slajd 0
  • slajd 1
  • slajd 2

Naprawa szkód z OC sprawcy

Jeśli Twoje auto brało udział w wypadku, lecz nie Ty go spowodowałeś, należy Ci się naprawa szkody z OC sprawcy. W pełni akceptujemy taką formę rozliczeń za naprawy przeprowadzone w naszym warsztacie. Powierzając nam naprawę auta w ramach likwidacji niezawinionej szkody komunikacyjnej, uzyskasz ponadto merytoryczną pomoc w załatwieniu związanych z tą procedurą formalności.

Co pokrywa OC sprawcy wypadku?

Według obowiązujących przepisów OC sprawcy pokrywa wszystkie koszty naprawy auta osoby uznanej za poszkodowaną w wypadku, koszty związane z odholowaniem pojazdu do wybranego warsztatu, a także koszty związane z wynajmem na czas naprawy auta zastępczego. Obowiązująca zasada jest taka, że w ramach polisy sprawcy auto poszkodowanego ma zostać przywrócone do stanu sprzed wypadku. Ubezpieczenie pokrywa zarówno koszty zakupu części, jak i oszacowane przez warsztat koszty robocizny pojazdu.
Należność za usługę może być rozliczona zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej, przy czym wybór likwidacji szkody w systemie bezgotówkowym jest mniej kłopotliwy dla naszych klientów. Ponieważ rozliczenie bezgotówkowe odbywa się bezpośrednio pomiędzy ubezpieczycielem oraz warsztatem, automatycznie wiąże się z tym mniej formalności.

Co możemy naprawić w Twoim uszkodzonym aucie?

Jeśli zdecydujesz się oddać auto do naprawy w naszym warsztacie, zyskasz dostęp do usług realizowanych przez doświadczonych fachowców od mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa. Zajmiemy się wymianą uszkodzonych części silnika, naprawą podwozia i karoserii, a Twoje auto opuści nasz warsztat dopiero po pozytywnym przejściu specjalistycznych badań technicznych. Jest to wygodna dla Ciebie oferta współpracy, ponieważ dzięki niej uporasz się z naprawą poprzez kontakt z jednym warsztatem.